Coşku, Gökçe ile devam etti

Coşku, Gökçe ile devam etti

Çınarcık Belediyesi’nin 13. kez düzenlediği Altın Çınar Festivali’nin ikinci gününde coşku pop müziğin sevilen ve güzel isimlerinden Gökçe ile devam etti.

21- 23 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen festivalin ikinci gününün yazar konuğu Hürriyet Gazetesi’nden Ömür Kurt oldu. Aslen Çınarcıklı olan Ömür Kurt’un standını Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt da ziyaret etti. Yazar Kurt, kitaplarından birini Başkan Kurt için imzaladı. Ömür Kurt, Çınarcıklı kitapseverlerden büyük ilgi gördü.

Festivalin ikinci gününün bir diğer misafiri ise Türk Halk Müziği sanatçısı ve eski Ardahan Milletvekili Faruk Demir oldu. Demir, sevilen türkülerini Çınarcıklılarla birlikte seslendirdi. Demir’e plaket ve Türk bayrağı hediye eden Başkan Avni Kurt da sahnede Demir’le birlikte şarkılara eşlik etti. Ünlü müzisyenin “Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” isimli şarkıyı seslendirdiği anlarda ise coşkuya doruğa çıktı.

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, gecede ayrıca 3. Altın Çınar Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren eser sahipleri, festivale katkı sunan sponsor firma temsilcileri ve yazar Ömür Kurt’a plaket verdi.

Gecenin kapanışını ise “Ne Yapardım Bilmem”, “Tuttu Fırlattı”, “Herşey Bitmedi, Bitemez” gibi şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesi kazanan Gökçe yaptı. Hareketli şarkılarıyla özellikle genç hayranlarına tam bir müzik ziyafeti çeken güzel sanatçıya Başkan Avni Kurt tarafından gecenin anısına Türk bayrağı ve plaket hediye edildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle