CHP, Armutlu’da, “Çetinkaya” Dedi

CHP, Armutlu’da, “Çetinkaya” Dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Armutlu ilçe kongresi gerçekleştirildi. Kongrede başkanlığa aday olan Ali Çetinkaya delegelerin çoğunluğunun oyunu alarak CHP Armutlu İlçe Başkanlığı’na seçildi.

CHP ilçe kongreleri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Armutlu ilçesi CHP teşkilatı Pazar günü sandık başına gitti. CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak’ın da katılımı ile gerçekleşen kongrede divanın teşkil edilmesi, gelir, gider ve faaliyet raporlarının okunarak ibra edilmesi sonrasında seçimlere geçildi. Yapılan seçimde Ali Çetinkaya CHP Armutlu İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Delegelere teşekkür eden Çetinkaya, “CHP benim yuvam. Burada başkanlık görevini bir kez daha üstlenmekten büyük bir onur ve gurur duyuyorum. Delegelerimizin, parti yönetimimizin bana gösterdikleri güven beni çok onurlandırırken yükümü de bir o kadar ağırlaştırdı. Sizlerin bu güvenine layık olabilmek adına elimden gelen tüm gayreti ortaya koyacağım” dedi.

CHP Armutlu ilçe kongresi sonrasında Ali Çetinkaya başkanlığındaki yönetimde şu isimler yer aldı; Gönül Yıldırım, Bekir Pamuk, Ali Yumak, İbrahim Demir, Osman Zeki Sarı, Hüseyin Karahan, Zeki Çoban, Ali Kaya Turan, Asım Özaltın, Ali Erik
CHP Armutlu ilçesi il delegeliklerine ise; Ali Çetinkaya, Gönül Yıldırım, Kamuran Yıldız, Asım Özaltın ve Osman Zeki Sarı seçildiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle