Çandır Pazarcıların Sorunlarını Dinledi

Çandır Pazarcıların Sorunlarını Dinledi

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Pazar yerini ziyaret ederek burada ki pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.

Alışverişlerde yerel esnafların tercih edilmesini dile getirerek bunun öncülüğünü de yapan Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır bulduğu her fırsatta pazarcılarla da bir araya geliyor. Pazarcı esnafı ile sohbet edip onların sorunlarını dinleyen Çandır, sorunların çözümünün ise hükümetin başına Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’nun gelmesi ile mümkün olacağını vurguladı. Pazarcı esnafının çok ciddi sorunlarının olduğunu bildiklerini ifade eden Çandır, “Toplumun her kesimi ciddi sorunlar yaşıyor. Elbette ki pazarcı esnafı da toplumdan soyutlanamayacağı için onlarda sorunlar yumağından payına düşeni alıyor. Onların sorunlarından kurtarılması ise devletin yönetimindeki mantalitenin değiştirilmesinden geçiyor. Hükümetin başına liyakatli, projeleri ve fikirleri ile halka güven veren, tutarlı bir liderin gelmesi gerekli. Elbette ki bu lider de Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’dur” dedi.

Yerelde de genelde de yetki istedi
Pazarcıların yerel bazdaki sorunlarının çözülmesinde de kendilerinin ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade eden Çandır, ilk yerel seçimde Yalova Belediyesi başta olmak üzere 17 belediyeyi de almak istediklerini vurguladı. Sorunların kesin bir çözüme kavuşturulması için halkın kendilerine görev vermesini de isteyen Çandır, “Sorunların çözümü, sorunları bilmekten geçer. Biz sorunları biliyoruz ve bunların çözümüne yönelik plan ve projelere de sahibiz. Halkımızın bize yerelde de genelde de yetki vermesi ile tüm sorunlar aşılacaktır” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle