Büyükgümüş’ten Tutuk’a Geçmiş Olsun Ziyareti

Büyükgümüş’ten Tutuk’a Geçmiş Olsun Ziyareti

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Covıd19’a yakalanarak tedavi gören ve hastalığı atlattıktan sonra yeniden görevinin başına dönen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yalova Belediyesi’ne gelen AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü makamında konuk eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk yaşadığı rahatsızlık ve yaşadıklarını anlattı. Kısa bir süre önce Covıd19 tedavisi gören AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de Tutuk’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyarette Yalova Belediyesi tarafından sürdürülen yol ve altyapı çalışmalarının yanısıra belediyenin diğer hizmetleri de konuşuldu. Göreve geldikleri günden beri ilin ihtiyacı olan birçok önemli hizmeti hayata geçirdiklerini belirten Tutuk 2021 yılında da çok önemli yatırımlarla Yalova’nın yükselen bir değer olma yolunda önemli adımlarla ilerleyeceğini söyledi. Tutuk belediyenin içerisine düşürüldüğü borç sarmalından da hızla çıkmaya başladığını belirtti.
Yalova Belediyesi’nin AK Parti saflarına geçmesi ile birlikte önemli bir sıçramaya imza attığını vurgulayan AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ise, “Halkımızla hizmet odaklı belediyecilik anlayışını tanıştıran isim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Onun bu anlayış AK Partili belediyelerin ana hedefi olmuştur. AK Partili belediyeler halka en iyi hizmeti sunmak adına var güçleri ile ülkenin her noktasında hizmet üretmeye devam ediyor. Hizmete aç Yalova’da, belediyenin AK Parti’ye geçmesi ile birlikte hasret kaldığı hizmetlere bir bir kavuşmaya başladı. Bundan sonra da hizmetlerini aynı hızla sürdüreceğine eminiz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle