Büyükgümüş Kentsel Dönüşüm Ofisi’ne Ziyaret

Büyükgümüş Kentsel Dönüşüm Ofisi’ne Ziyaret

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova Belediyesi tarafından açılan Kentsel Dönüşüm Ofisi’ni ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Yalova Kentsel Dönüşüm Ofisi çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’la birlikte ofisi ziyaret ederek Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’den bilgiler aldı. Şahin, “Ofisimizde vatandaşlarımız kentsel dönüşüm hakkında bilgilendirilecek, konuyla ilgili vatandaşlarımızdan her türlü soru ve talep alınacaktır. Kentsel dönüşüme engel olan başta planlamayla ilgili sorunlar ve yapılan diğer tüm çalışmalarla ilgili hak sahiplerine hızlı şekilde geri dönüş sağlanacaktır. Vatandaşlarımızın taleplerinin değerlendirilmesinin yanı sıra belediyemiz tarafından yapılacak ada bazında dönüşüm çalışmalarıyla, uygunsuz yapıların ve yapılaşmanın ortadan kaldırılması ve bölgenin yeniden planlaması, güncel yönetmelik ve teknik şartnamelere uygun olarak yeniden inşa edilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca binalarının risk durumunu tespit ettirmek isteyen vatandaşlarımıza da belediyemizce her türlü destek sağlanacaktır” dedi.
Ak parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ise Yalova açısından büyük bir önem taşıyan Kentsel Dönüşümün daha sağlıklı bir şekilde hayata geçmesine olanak sağlayacak ofisin açılması dolayısıyla Yalova Belediye’sini kutladı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle