Büyükgümüş Gençlerle Buluştu

Büyükgümüş Gençlerle Buluştu

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş AK Parti Yalova Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek sohbet etti. Sohbette ülke gündemi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

AK Parti Yalova Gençlik Kolları tarafından TİGEM’de gerçekleştirilen buluşmaya katılan AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, gençlerle biraraya geldi. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya’dan ilde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Büyükgümüş, gençlerin çalışmalarının önemine de vurgu yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere duyduğu güveni ve verdiği önemi bir kez daha hatırlatan Büyükgümüş, “Gençlerimizin enerjisi, azmi bizleri de motive ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da sizlere çok güveniyor. Bunun bilinci ile sizlerde sahip olduğunuz potansiyelin farkında olarak daha çok çalışın” dedi.

Sohbette ülke gündeminden tarihe, sanata, spor ve siyasete kadar bir çok alanda da gençlerle sohbet eden Büyükgümüş onları dinlemeyi de ihmal etmedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle