Biçer, Tek Kadınlar Şampiyonu Oldu

Biçer, Tek Kadınlar Şampiyonu Oldu

Başarılı Tenisçi Duygu Biçer Antalya’da gerçekleştirilen Mustafa Avcı Tenis Turnuvası’nda adeta fırtına gibi esti. Rakiplerini bir bir kort dışına atan Biçer, “Tek Kadınlar Şampiyonu” olmayı başardı.

Ülkenin bir çok ilinden gelen tenisçilerin ter döktüğü Mustafa Avcı Tenis Turnuvası Antalya ilinde gerçekleştirildi. Turnuvada Yalova’yı tek kadınlar kategorisinde ise başarılı tenisçi Duygu Biçer temsil etti. Turnuvanın ilk gününden son gününe kadar ülkedeki önemli bayan tenisçilerle karşılaşan Biçer rakiplerine acımadı. Galibiyet serisini son karşılaşmaya kadar sürdüren Biçer finaldeki rakibini de kort dışına atarak şampiyonluğu göğüsledi. Biçer’in elde ettiği Tek Kadınlar Şampiyonluğu Yalova Tenis camiasını da sevince boğdu. Biçer’i ilk kutlayan isim ise Yalova Tenis Kulübü Başkanı Ünsal Kıran oldu. Yalova’yı en güzel şekilde temsil ettiği için Biçer’e teşekkür eden Kıran başarılarının devamını diledi.

Elde ettiği başarıyı Yalova’ya armağan ettiğini belirten Duygu Biçer ise, “Bu yıl iyi hazırlandım. Bu turnuva hedeflerimden birisiydi. Hedefime ulaşmanın ve turnuvadan şampiyonlukla dönmenin mutluluğu ve gururunu yaşıyorum. Elbette 2021 yılı içerisinde birçok turnuva ve şampiyona daha var. Bunlardan da başarılarla dönmek istiyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle