Bağatar Ve Çetin Hastaneyi Ziyaret Etti

Bağatar Ve Çetin Hastaneyi Ziyaret Etti

Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Büyük Birlik Partisi Yalova İl Başkanı Cengiz Çetin Yalova Devlet Hastanesi hakkında bilgiler alarak polikliniklerde yatan hastalar ve sağlık çalışanlarıyla sohbet ettiler.

Yalova Devlet Hastanesi ve ildeki sağlık çalışmaları hakkında bilgiler almak isteyen Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Büyük Birlik Partisi Yalova İl Başkanı Cengiz Çetin Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Recep Hacı ve Sağlık İl Müdürü Emrah Eray ile bir araya geldiler. Bağatar ve Çetin ziyaretlerine Yalova Devlet Hastanesi’nden başladılar. Hastaneye gelişlerinde Başhekim Hacı tarafından karşılanan Bağatar ve Çetin ilk olarak hastane, covıd19 çalışmaları ve sağlık çalışanlarının durumu hakkında bilgiler aldılar. Hastane acil servisi ve poliklinikleri de gezen Bağatar ve Çetin burada tedavi gören hastalar ve hastane personelleriyle sohbet ettiler.

Bağatar ve Çetin ardından Yalova Sağlık İl Müdürü Emrah Eray’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette temel konu ise 400 yataklı Yalova Devlet Hastanesi oldu. Hastanenin durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Bağatar ve Çetin, Covıd19 aşılama süreci ile ilgili de görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle