Bağatar İl Başkanları Toplantısına Katıldı

Bağatar İl Başkanları Toplantısına Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemi ile katılım sağladığı AK Parti İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partide start alan kongre süreci hakkında bilgi vererek İl Başkanlarına seslendi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 143.Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı parti genel merkezinden video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, İl Kadın Kolları Başkan Selihan Dicle Şimşek, İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya katıldılar.

AK Parti Genel Merkezi’nde video konferans yöntemiyle düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda İl Başkanları ve Ak Parti teşkilatına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Toplamda 42 il kongremizi tamamladık. Önümüzdeki hafta inşallah 10 İl kongremizi daha gerçekleştireceğiz. Şubat ayı sonunda il kongrelerimizin hepsini de bitirmeyi planlıyoruz. Öncelikle seçilen il başkanlarımızı ve yönetimlerini tebrik ediyorum. Kadın kolları il kongrelerimizi sürüyor. Gençlik kolları il kongrelerimize de inşallah bu hafta Kahramanmaraş ile başlıyoruz. Böylece Şubat sonunda ana kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları kongrelerimizi tamamlayacağız. Büyük kongremizi ise şartların daha normale döndüğü dönemde, delegelerimizin yanı sıra milletimizin de katılımıyla coşkulu bir şekilde yapmayı arzu ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle