Bağatar Esnafları Ziyaret Etti

Bağatar Esnafları Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar Armutlu ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Bağatar esnafların dertlerini dinleyip çalışmaları anlattı.

AKP Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar parti çalışmalarından bulduğu her zamanı vatandaşlarla içiçe geçiriyor. Her fırsatta halkın arasına karışan Bağatar bununla da kalmayarak esnaf ziyaretlerini aksatmadan sürdürüyor. Esnafın dertlerini dinleyen Bağatar onların taleplerine de cevap vermeye çalışıyor. Bu kapsamda Armutlu ilçesindeki esnafları ziyaret eden Bağatar yoğun ilgiyle karşılaştı. Vatandaşlarla ve esnaflarla sohbet eden AKP Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ülke üzerinde oynana oyunlara karşı vatandaşları uyanık olmaya davet etti. Türkiye'nin istikrarından rahatsız olanların bu istikrarı bozmak için çeşitli oyunlar oynadıklarına dikkat çeken Bağatar halkın bu oyunlara gelmeyeceğine inandığını dile getirdi.

Ülkenin pandemi döneminden de en güçlü çıkan ülke olacağına dikkat çeken Bağatar, “Bunu hep birlikte başaracağız. Gücünü milletinden alan bir devleti kimse yıkamaz. Ülkemiz Avrupa ve Amerika’nın dahi ekonomik anlamda sarsıldığı şu dönemde büyümesini sürdürüyor. Bundan rahatsızlık duyanlar ise ülkemizin istikrarını bozma çabalarını yeniden ortaya koymaya başladılar” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle