Aydilge Çınarcıklıları Coşturdu

Aydilge Çınarcıklıları Coşturdu

Çınarcık Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Gençlik Konseri'nde sahne alan ünlü pop müzik sanatçısı Aydilge şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Çınarcık ilçesinde gerçekleştirilen Gençlik Konseri'nde ünlü pop müzik sanatçısı Aydilge hayranlarıyla buluştu. Cumhuriyet Meydanında sahneye çıkan Aydilge vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Alanı dolduran çoğunluğu gençlerden oluşan kalabalık Aydilge'ye sevgi gösterilerinde bulundular.  Gençlere seslenen Aydilge, "Bugün sisizn bayramınız. Ulu Önder bu bayramı size armağan ederek size duyduğu güveni göstermiştir. Sizlerde bu ülkenin geleceği için elinizden geleni yapın. Bu denli önemli bir günde sizlerle birlikte olmaktan, sizlerle şarkılar söylemekten son derece mutluyum" dedi.

Ardından şarkılarını bir biri ardına seslendirmeye başlayan Aydilge gençleri coşturdu. Şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden Çınarcıklılar dev bir koro oluşturdular. Konsere Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi ve Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt'ta katılarak sanatçının şarkılarına eşlik ettiler. Bir birinden hareketli şarkıları ile Çınarcıklılara unutulmaz bir gece yaşatan Aydilge ilk fırsatta yeniden Çınarcık'ta konser vermek istediğini dile getirdi. Konser Havai fişek gösterisi ile sona erdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle