Asker Amcalara Türk Bayraklı Ziyaret

Asker Amcalara Türk Bayraklı Ziyaret

Çınarcık Çiçek Yuvası Anaokulu 5 yaş gurubu öğrencileri Yalova’nın Çınarcık İlçesi Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, askerlere Türk bayrağı verdiler.

Barış Pınarı Harekatı’nda kahramanca görev yapan Türk askerine toplumun her kesiminden destek yağıyor. Bu kapsamda Çınarcık Jandarma Alay Komutanlığı’nı ziyaret eden Çınarcık Çiçek Yuvası Anaokulu 5 yaş gurubu öğrencileri, “Asker Amcalarına” Türk bayrağı hediye ettiler. Askerlere başarılar da dileyen minikler, küçücük yüreklerinden kopan devasa sevgi ile askerlere, “Yanınızdayız” mesajı verdiler. Ziyaretten duygulanan Çınarcık Jandarma Komutanlığındaki askerler ise , “Minik yavrularımızın ziyareti ve bizlere Türk Bayrağı hediye ederek destek vermeleri ne büyük bir millet olduğumuzu bir kez daha hatırlattı. Bizler söz konusu vatan olduğunda her şeyi kenara bırakan ve 7’den 77’ye her ferdi ile vatanı için elinden gelen her şeyi yapan bir milletiz. Biz Türk askerleri olduğu sürece bu vatanın bir karışına ve bu milletin bir ferdine zarar gelmeyecektir. Bizler bu vatanı ve milleti canımız kanımız uğruna koruyacağız” dediler.

Çınarcık Çiçek Yuvası Anaokulu 5 yaş gurubu öğrencilerine meyve suyu ve kek hediye eden askerler minik ziyaretçileri ile uzun uzun sohbet ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle