Arslanhan Sanayi Sitesini Ziyaret Etti

Arslanhan Sanayi Sitesini Ziyaret Etti

MHP Yalova Belediye Başkan adayı Murat Arslanhan Kirazlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek buradaki esnaflarla sohbet etti.  Arslanhan, “Yalova’yı ehline emanet edin” dedi.

MHP Yalova Belediye Başkan adayı Murat Arslanhan seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. MHP Yalova İl Başkanı Necati Vural ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile Kirazlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Arslanhan burada esnafların sorunlarını dinledi. Kirazlı Sanayi Sitesinde her yağışta bir çok dükkanı su bastığından şikayet eden esnaflara cevaben konuşan Arslanhan, “Belediyecilik vizyon ve liyakat meselesidir. İşin ehline verilmesi işidir. Siz bu seçimde işi ehline emanet edin sonrası çorap söküğü gibi gelecek. Biz kentimizin de esnafımızın da dertlerine vakıfız. Halktan esnaftan uzak bir anlayıştan değil, halkla içiçe olan bir zihniyetten geliyoruz. Halkın acısı ve sorunları ile dertlenen onların sevinçlerini kendisine sevinç vesilesi kılan insanlarız. Göreve geldiğimizde yapacağımız ilk işler arasında Kirazlı Sanayi Sitesi esnafımızla bir toplantı düzenlemek ve istek, talep, sorunları tespit etmek olacak. Daha o toplantı tamamlanmadan sorunların ortadan kaldırılması talimatını verdiğime tüm esnafımız şahit olacak” dedi.

Gittiği bir oto tamirhanesinde eline anahtarı alan Arslanhan bir aracın başına geçip tamir çalışmasına yardım etmeyi de ihmal etmedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle