“Armutlu Çok Daha Güzel Bir Yer Olacak”

“Armutlu Çok Daha Güzel Bir Yer Olacak”

Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, “Armutlu kendisine yakışan yatırımları alarak çok daha güzel bir yer olacak” dedi.

Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat göreve geldiklerinden beri ilçenin ihtiyaçlarının giderilmesini belediyenin daha işlevsel bir yapıya kavuşturulmasını sağlamak adına adımlar attıklarını dile getirdi. Öte yandan Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat belediyede uygulanan tasarruf tedbirleri nedeniyle makam aracını satarak kendi aracını makam aracı olarak kullanmaya başladı. Belediyenin borçlarından temizlenmesi amacıyla çalışma başlattıklarının da altını çizen Tokat, “Belediyemizin ödenemeyecek kadar fazla bir borcu yok. Borçları büyük oranda yapılandırdık. Armutluyu bir yerlere getireceğiz. Armutlu çok daha güzel yerlere gelecek. İlçemizin ihtiyacı olan yatırımları yapmak adına elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyuyoruz. Armutlu ilçesi her şeyin en güzeline layıktır.

İlçenin turizm kapasitesini arttırmak adına adımlar attıklarını da dile getiren Tokat, “Turizm açısından da ilçemizi bir numara yapmak istiyoruz. İlçemizde kaplıca bölgesinde bir turizm alanımız var. Buraya yatırım çekmek için de görüşmeler yapıyoruz. Sponsor da arayışındayız. Sponsor bulursak yine burasını hareketlendirmek adına düğmeye basacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle