Armutlu Belediyesi Halkın Fikirlerine Danışacak

Armutlu Belediyesi Halkın Fikirlerine Danışacak

Armutlu Belediyesi düzenlediği, “Bir Fikrim Var Projesi” ile ilçede yapılması istenen projelerle ilgili halkın fikirlerini alacak.

Armutlu’da yapılacak olan yeni yatırımların rotasını halkın belirlemesini isteyen Armutlu Belediyesi bu anlamda bir proje geliştirdi. , “Bir Fikrim Var” adlı proje halkın fikirleri ışığında ilçeye en doğru ve ihtiyaç duyulan yatırımı kazandırmayı amaçlıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, “Marmara’nın incisi olan Armutlu'nun daha huzurlu ve yaşanabilir bir İlçe olması için ciddi gayret içerisinde bulunuyoruz.  Bunu sağlamak adına yoğun bir tempo içinde çalışıyoruz. İlçenin çehresini değiştirmek amacıyla bu gelişim sürecinde Armutlu'da ikamet eden halkın fikirleri ışığında bu sürece hız kesmeden devam etmek istiyoruz. Her zaman Armutlu için yapılabilecek daha nice yatırımlar olduğunu düşünerek, ‘Bir Fikrim Var’ proje yarışmasını hayata geçirdik.  Bu yarışma ile Armutlu'nun daha güzel bir yer olması için halkımıza katkıda bulunma fırsatı vermek istedik. Ben halkımızın bu yarışmaya katılmalarını. Fikirlerini ortaya koymalarını ve ilçemizin gelişim sürecinde rol almalarını istiyorum” dedi.

Proje ile ilgili başvurular ve bilgilere ise belediyenin resmi internet sitesi üzerinde ulaşılabildiği gibi belediyenin Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler biriminden de bilgi alınabiliyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle