Akyol, Köylülerin Sorunlarını Dinledi

Akyol, Köylülerin Sorunlarını Dinledi

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol Dereköy’de vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını, talep ve önerilerini dinledi. Akyol köy halkının taleplerinin en kısa sürede yerine getirileceğini söyledi.

Ankara’da ki çalışmalarından fırsat bulduğunda soluğu Yalova’da alan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, ildeki temaslarında halkın sorunlarını dinleyip çözümler üretmeye çalışıyor. Köy ziyaretlerine de büyük önem veren Akyol bu kapsamda Dereköy’ü ziyaret etti. Köye gelişinde Dereköy Muhtarı Hidayet Köken tarafından karşılanan Akyol, köy konağında vatandaşlarla bir araya geldi. Köylülerle sohbet eden Akyol, onların sorunlarını, talep ve önerilerini dinledi. Köylerin il ve ilçe merkezi kadar hizmetlerde faydalanmalarını önemsediklerini ifade eden Akyol bu anlamda köy halkının taleplerinin en kısa sürede yerine getirileceğini de ifade etti.

Dereköy Muhtarı Hidayet Köken ise kendilerini dinleyen ve sorunlara çözüm üretmeye çalışan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’a teşekkür ederek, “İl Özel İdaresi köyümüze çok önemli hizmetler getirdi. Bu anlamda İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selim Karahan’a teşekkür ediyoruz. Milletvekilimiz Meliha Akyol da her fırsatta bizleri ziyaret ederek sorunlarımızı dinliyor, taleplerimizin yerine getirilmesi için elinden geleni yapıyor. Ben tüm köy halkı adına kendilerine yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle