Ak Parti’den Termal’e Çıkarma

Ak Parti’den Termal’e Çıkarma

Kurban Bayramı dolayısıyla Termal’e giden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve il yönetimi Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’la birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

AK Parti il yönetimi Kurban Bayramı dolayısıyla Termal’de ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve il yönetimini ilçeye gelişlerinde Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Termal Ak Parti İlçe Başkanı Recep Bahar, İl Genel Meclis üyesi İsmail Akar ve Ak Parti Termal Yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandılar. Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, konuklarına belediye çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Ardından esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi. Vatandaşların bayramını kutlayan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, sorunları dinlemeyi de ihmal etmediler.

“Bir gün değil her zaman vatandaşla birlikteyiz
Ziyaretler esnasında vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, “AK Parti kurulduğu günden beri sadece seçim zamanlarında halkla buluşma anlayışını yıkmıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde her zaman halkla buluşan, onların dertleri ile dertlenip sevinçleri ile sevinen bir anlayışı getirdik. AK Parti olarak bir gün değil her zaman vatandaşla birlikteyiz” dediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle