Ağustos Ayı Dopdolu Geçecek

Ağustos Ayı Dopdolu Geçecek

Yalova Belediyesi’nin düzenlediği ve destek verdiği birçok program Yalovalılar için gün sayıyor. 7’den 77’ye herkese hitap edecek program ve etkinliklerle Ağustos ayı dopdolu geçecek.

Yalova Belediyesi’nin destek verdiği etkinlikler arasında; 13 Ağustos Pazar günü Hande Yener, 20 Ağustos Pazar günü Türk Sanat Müziği Korosu ve 28 Ağustos Pazartesi günü de Anadolu Ateşi, Yalovalılar için sahne alacak. Yalova Belediyesi tarafından organize edilen ve düzenlenen programlar arasında ise; 16-17 Ağustos Deprem Anma Töreni, 19 Ağustos Cumartesi günü Atatürk’ün Yalova’ya Gelişi Etkinliği, 23 Ağustos Çarşamba günü Roman Gecesi, 25 Ağustos Cuma günü Geleneksel Sünnet Şöleni ve 30 Ağustos Çarşamba günü Zafer Bayramı Programları, Yalovalılar ile buluşacak.

Solo Türk Gösteri Yapacak
Geçtiğimiz yılda planlanan ancak yaşanan olumsuzluklar nedeniyle iptal edilen Solo Türk gösterisi 19 Ağustos’ta yapılacak. Atatürk’ün Yalova’ya gelişinin yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin göz bebeği Solo Türk ekibi 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı üzerinde gösteri uçuşu yapacaklar.

Ağustos Ayı Hem Hüzünlü Hem Sevinçli Günlerle Dolu
Ağustos ayının Yalova için hem hüzünlü hem de sevinçli günlerle dolu olduğunu dile getiren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, “Vatandaşlarımız ve hemşerilerimiz için hazırladığımız ve oluşmasına destek verdiğimiz birçok programın tertiplenmesine olanak sağladık. Unutmadığımız ve unutulmaması gereken belirli günlerimizin bu ay içerisinde yıldönümlerini gerçekleştireceğiz. Bu günlerin bazılarını sevinçle kutlarken bazılarını da hüzünle yad edip geride bıraktıklarımız için dualarımızı eksik etmeyeceğiz” dedi.     

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle